fotovychodil.cz | Oblečení, Obuv a Doplňky: Dámské šaty a Pánské tenisky - fotovychodil.cz prodej a koupit!

0 Items: CZK0.00 Pokladna

Jak nakupovat

Dodávka a vrácení

Vítejte na www.fotovychodil.cz. Děkuji na náš dopravní politiky ke čtení a vrátit se zpět trpělivost.

mezinárodní objednávky

Používáme mezinárodní expresní služby pro všechny mezinárodní dodávky. Jsme zodpovědní za přepravu. Po dobu 7-10 pracovních dnů od data odeslání. Dají vám nabízíme sledovací číslo jednou objednávkou. Může dojít ke zpoždění až do března vzhledem k vysoké poptávce a těžkým nákladem o poštovních službách a zvyky v září. Ujistěte se, že nám svou adresu a přepravu, nejsme zodpovědní za zpětné přepravy, pokud jste poskytli.

zrušení

Pokud si přejete zrušit svou objednávku, musíte jej poslat přímo. 25% storno poplatek bude platit. Většina objednávek bude odeslána do 1-2 dnů od objednávky. Ve stejné době, objednávky nelze zrušit on-line.

trade off

Pokud nejste spokojeni se zjistit příčinu, jakmile se svým nákupem, můžete nám objednávku a my vám rádi pomohou vyměnit nebo vrátit výrobek.

Jakmile obdržíme vaši návratnost, může být až sedm dnů dokončit svůj návrat. A veškeré náklady spojené s výměnou zboží nese odpovědnost spotřebitele.

výtěžek

V nepravděpodobném případě výrobní vady věci máme / opravíme produkt, aniž by nahrazovala. zákazníci nákladů

Chcete-li se vrátit položku, napište nám v předstihu a ptát proč. Máme další instrukce.

Výrobky musí být vráceny do 8 dnů ode dne doručení - nenošené a obsahovat všechny originální balení a etiket. Bude připsána na platební vysazování ryb / zpracování 25% DPH. Všechny přepravní poplatky za vrácené zboží jsou v kompetenci zákazníka.

Výše náhrady bude kreditní kartou či jinou platbu a mohou být řešeny poté, co jsme dostali vráceného zboží sledovací číslo.

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na náš zákaznický servis.

zpět
nline nakupování pánské a dámské obuvi, oblečení a doplňků na fotovychodil.cz. Adidas, Nike, Guess, Roxy, Abercrombie, Puma, Tommy Hilfiger, Replay, Diesel, Lacoste, HM, DC nebo Converse. Obrovský výběr šatů, vrcholů, džínů, košil, mikiny, bundy, trička, tenisky, sandály, vysoké boty, boty a další - nové produkty a okamžité nákupy.
Copyright @2021 www.fotovychodil.cz. Powered by luxusní oblečení. designer boty. koupit online